Wczytuję dane...
Model: d1 Park czarn IM GT
Waga produktu: 0.065 kg
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Producent: Parker

Długopis IM Czarny w złocie GT w eleganckim etui prezentowym.

W cenę wliczony jest profesjonalny grawer do 30 znaków , dzięki takiej możliwości przedmiot staje się osobistą pamiątką dla obdarowanego.

Marka Parker to zawsze trafiony prezent na dosłownie każdą okazję, np. Dzień matki, ojca, gwiazdkę, dla nauczyciela, ucznia, studenta, na rocznicę, rozpoczęcie jak i zakończenie roku szkolnego, a także gwiadkę i mikołaja.

W skład kompletu wchodzi:

- Długopis IM Czarny GT

- etui prezentowe

- wkład niebieski

- Grawer (opisany powyżej)

Wykończenie stalowe GT.

Do modelu dołączone jest etui, które w zależności od dostawy danej partii może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Oczywiście marka Parker jest gwarancją również gustownego opakowania.

Parker jest aktualnie jedną z najbardziej rozpoznawanych marek długopisów oraz piór wiecznych na świecie. Firma przez wiele lata swojego istnienia udoskonalała swoje produkty, czego efektem jest jej dzisiejsza bardzo mocna pozycja na rynku artykułów piśmienniczych. Wszystkie produkty tej firmy uchodza za produkty prestiżowe, dlatego też są tak często wybierane jako elegancki prezent na ważną uroczystość czy wyrafinowany upominek dla bliskiej nam osoby.

Parker IM to inteligentny mariaż formy i funkcjonalności. Każdy szczegół, począwszy od stylizowanego na kształt strzały klipsa, aż do uchwytu ze stali, został zaprojektowany tak, aby wyeliminować zbyteczne szczegóły na korzyść komfortu pisania, praktyczności i uniwersalnego stylu.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Chose language:

English

German

Spanish

French

Portuguese

Japanese

Italian

Russian