Wczytuję dane...
Współpraca B2B

Gadżety Firmowe Dla Reklamy 

Dla firm szukających Gadżetów reklamowych stworzyliśmy stronę DlaReklamy.pl , na której mogą Państwo składać zamówienia i zapytania na większe serie produktów oznakowanych Państwa Logiem i hasłami reklamowymi.

Lampy 3D
Poszukujemy sklepów i osób zainteresowanych sprzedażą naszego produktu. Najlepiej sklepy stacjonarne, które mają możliwość prezentacji towaru "na żywo". Przy takiej prezentacji mamy niemal gwarancję sprzedaży. Produkt możemy również przygotować jako upominki dla pracowników firm. Forma znakowania i termin realizacji do uzgodnienia.

Punkty handlowe/Punkty fotograficzne
Nasze produkty idelanienadają się np. jako podziękowania dla gości. Np. Brelok ze zdjęciem i Dedykacją.

Upominki firmowe/Gadżety reklamowe - Znakowanie lub produkcja
Na stronie sklepu umożliwiamy zakup jednostkowy poszczególnych towarów. Część dostępnej oferty to produkty, które produkowane są pod nasze zamówienie. Realizujemy również zamówienia większych serii. Jeśli są Państwo zainteresowani jakimś produktem proszę o przesłanie Zapytania Ofertowego.

Producenci i Dystrybutorzy
Jeżeli posiadasz w swojej ofercie produkty o ciekawej stylistyce i gwarantowanej jakości zapraszamy do przedstawienia oferty na maila. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez nas oferty.

Program Partnerski
Program Partnerski już działa. Zapraszam do współpracy.

Chose language:

English

German

Spanish

French

Portuguese

Japanese

Italian

Russian