Wczytuję dane...
Model: P6-3
Waga produktu: 0.3 kg
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Portfel wykonany jest z wysokiej jakości skór bydlęcych - classic. Skóra błyszcząca.

Portfel wyposażony w miejsce na bilon, 2 kieszenie na banknoty, 6 miejsc na kart kredytowe, 6 kieszeni na dokumenty

Rozmiary : 12,5 x 10 cm


Zapakowany w drewniane pudełko, oraz juttową szmatkę. Gotowy do wręczenia

Idealnie nadaje się na prezent na każdą okazję: Imieniny, Urodziny, Rocznice, pod choinkę na Gwiazdkę, Mikołaja, Dzień Mamy, spotkanie biznesowe i niemal każdą inną okazję.

W cenę wliczony jest profesjonalny grawer zdjęcia, tekstu, dedykacji, życzeń, grafiki na mosiężnej blaszce o wymiarach 2x4cm przyczepionej wewnątrz portfela.

Istnieje rwnież możliwość dodatkowego graweru na metalowej listwie na pudełku dołączonym do portfela. Taka usługa płatna jest dodatkowo 10zł.
Zainteresowanych proszę o kontakt przed zakupem.

Jak również z samym grawerem na metalowej listwie pudełka, w takim wypadku również proszę o kontakt.

 

 

 

Skóry naturalne stosowane w wyrobach kaletniczych charakteryzują się śladami drobnych, miejscowych zadrapań, przebarwień, zrogowaceniami lica, jarzmami, innymi pojedynczymi znakami, które podkreślają niepowtarzalność i oryginalność wyrobu skórzanego.

Powyższe ślady należy traktować jako dowód autentyczności i szlachetności skóry, z której wyrób został wykonany.

RODZAJE SKÓR

Najszlachetniejszą ze skór jest skóra wykonana tymi samymi środkami, jakimi czyniono to od wieków. Jest to garbowanie roślinne. Oznacza ono użycie garbników pochodzenia roślinnego. Taka skóra jest darem roślin i zwierząt.
Skóra licowa
Surowa skóra może mieć grubość do 1 cm. Warstwa lica, którą możemy dotknąć podając sobie dłonie, jest najmocniejszą częścią skóry. Tak grubą skórę można rozciąć na 2 lub 3 części, uzyskując w ten sposób 2 lub 3 skóry, jednak tylko jedna posiada mocne lico.
Skóra dwoina
Pozostające z rozdwojenia warstwy skóry nazywamy dwoiną. Skóry te nie posiadając własnego lica nie są wystarczająco mocne, by tworzyć z nich trwałe wyroby.
Skóra zamszowa
Skóry zamszowe to skóry, których lico zostało usunięte, a powierzchnia wyszlifowana.
Skóra nubuk
Nubuk jest skórą licową, której lico jest delikatnie szlifowane w celu uzyskania efektu zamszu, ale nie pozbawia ono skóry lica całkowicie, co zapewnia skórze wytrzymałość.
Skora mielona
Istnieją też skóry mielone, które powstają ze zmielonych odpadów skóry. Te skóry są tak słabe jak papier. Zasypują one niestety nasz rynek jako wyroby skórzane, a nie powinny nosić takiej nazwy.

Przykłady graweru:


Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Chose language:

English

German

Spanish

French

Portuguese

Japanese

Italian

Russian